Organizasyon İlkeleri

Organizasyon İlkeleri ve Uygulamaları – Başarı Notları

İ. Ü. Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı İşletme Yönetimi ve Organizasyon Bilim Dalı’nda okutulmakta olan Organizasyon İlkeleri ve Uygulaması dersinin yıl sonu ve telafi sınavı sonuçlarına ve başarı notlarına ulaşmak için tıklayınız.

Notunu yükseltmek için ödev yapan arkadaşlarımızın ödevlerden almış oldukları notlar telafi sınav sonuçlarına eklenmiştir.

Bilginize,

Gültekin

Organizasyon İlkeleri ve Uygulamaları – Final Sınavı

İ. Ü. Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı İşletme Yönetimi ve Organizasyon Bilim Dalı’nda okutulmakta olan Organizasyon İlkeleri ve Uygulaması dersinin yıl sonu sınavı sonuçlarına ve başarı notlarına ulaşmak için tıklayınız.

Notunu yükseltmek için ödev yapan arkadaşlarımızın ödevlerden almış oldukları notlar final sınav sonuçlarına eklenmiştir.

Bütünleme sınavı yerine ödev verilecektir. Ödev yapmak isteyen öğrencilerin altuntas@istanbul.edu.tr adresi aracılığıyla benimle iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Bilginize,

Gültekin

Organizasyon İlkeleri ve Uygulamaları Ara Sınavı

Yüksek lisans dersinin ara sınavı, 12 Nisan 2010 Pazartesi günü 10:00’da İşletme Fakültesi’nin 1. Katında yer alan 103 No.lu derslikte yapılacaktır.

Sınav, defter kitap açık olarak yapılacak bir örnek olay değerlemesi biçimindedir ve yaklaşık olarak 150 dakika sürecektir.

Bilginize,

Gültekin

Organizasyon İlkeleri ve Uygulaması

Yüksek lisans dersimiz, 15 Mart 2010 Pazartesi günü 10:00’da Ulaştırma ve Lojistik Yüksek Okulunun ikinci katında bulunan Bilgi İşlem Laboraatuvarı’nda yapılacaktır.

Bilginize,

Gültekin

Organizasyon İlkeleri ve Uygulaması

Yüksek lisans dersimiz, Ulaştırma ve Lojistik Yüksek Okulunda boş derslik olmaması nedeniyle, 1 Mart 2010 Pazartesi günü 10:00’da İşletme Fakültesi İşletme Yönetimi ve Organizasyon katında Seminer 2.3 sınıfında yapılacaktır.

Bilginize,

Gültekin

Organizasyon İlkeleri ve Uygulaması – Sunumlar

2009-2010 Akademik yılı bahar döneminde İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı İşletme Yönetimi ve Organizasyon Bilim Dalında okutulmakta olan Organizasyon İlkeleri dersine ait sunumlara ulaşmak amacıyla aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Temel Tanımlar ve Örgütleme İlkeleri
İşletmelerin Kuruluş Sorunları
İş Analizi

Sunumların tümünü indirmek için tıklayınız.

Sunumlar ile ilgili telif hakları Prof. Dr. Hayri ÜLGEN’e aittir. Lütfen sunumlar ile işiniz bittiğinizde bilgisayarınızdan kaldırınız.

Ders boyunca eğitim materyali olarak Prof. Dr. Hayri ÜLGEN’ce yazılmış bulunan “İşletmelerde Organizasyon İlkeleri ve Uygulaması” kitap kullanılacaktır.

Go to Top