İşletme Yönetimine Giriş – Final Sınav Sonuçları

2011 – 2012 Akademik Yılı Güz Yarıyılında Ulaştırma ve Lojistik Yüksek Okulunda okutulmakta olan İşletme Yönetimine Giriş dersine ait final sınav sonuç listesine ulaşmak için tıklayınız.

Sınav sonuçlarına ait bilgi, resmi değildir. Resmi bilgi için Yüksek Okul panolarını takip etmelisiniz.

Bağıl değerlendirme sonuçları daha sonra ilan edilecektir.

İşletme Yönetimine Giriş – Ödev ve Anket Formu Sonuçları

2011 – 2012 Akademik Yılı Güz Yarıyılında Ulaştırma ve Lojistik Yüksek Okulunda okutulmakta olan İşletme Yönetimine Giriş dersine ait ödev sonuç listesine ulaşmak için tıklayınız.

Listede, bilimsel çalışma için anket formu dolduran öğrencilerin de notları gözükmektedir.

Ödev teslim ettiği ya da her iki (evet, doğru okudunuz, her iki) anket formunu da doldurduğu halde notları gözükmeyen öğrencilerin altuntas@istanbul.edu.tr e-posta adresi aracılığıyla benimle iletişim kurması gerekmektedir.

İşletme Yönetimine Giriş – Final Sınavı Duyurusu

9 Ocak 2011 Pazartesi günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek İşletme Yönetimine Giriş final sınavı çoktan seçmeli (test biçiminde) 30 ve açık uçlu (klasik) 1 sorudan oluşacak ve muhasebe ve finans işlevi, üretim işlevi ve pazarlama işlevi konularını ile birlikte ödev çerçevesinde izlediğiniz filmi içerecektir. Bu nedenle, sözü edilen konularda ezberden çok yorum yapabilme becerisine sahip olmanız beklenmektedir.

Bilginize sunulur.

İşletme Yönetimine Giriş – Anket Formu Duyurusu II

Sevgili Arkadaşlar,

Nihayet, son aşamaya erişmiş bulunuyoruz. Dolduracağınız son anket formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu noktada önemli olan daha önce linki verilmiş oyunu oynamanızdır. Ek puan için öğrenci numaranızı girmeyi unutmayınız.

İkinci anket formu için son tarih, 03 Ocak 2011 Salı akşamı günü saat 24.00‘tür.

Katılımcılara şimdiden teşekkür ederim.

Kolay gelsin.

İşletme Yönetimine Giriş – Oyun Duyurusu

Sevgili Arkadaşlar,

Araştırmanın ikinci aşamasına geçmiş bulunuyoruz. Oynayacağınız oyuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu aşamada oyunu mümkün olduğunca çok kez oynamanız önem kazanmaktadır. Oyuna, Start linkine tıklayarak başlayacaksınız. Temel amaç, çalıştığınız bir aktarma istasyonunda, mümkün olduğunca çok sayıda koliyi elleçleyerek gemi, çekici ve semi-treyler ve uçaklara yüklemektir. Yapmanız gereken kolilerin üzerindeki renklere (ki her aracın yanında uygun renk görünmektedir) göre doğru aracı bulmak ve yüklemeyi gerçekleştirmektir. Dikkat edeceğiniz nokta, yanlış yüklemelerde eksi puan alacağınızdır. Taşıma bantlarındaki ok işaretlerini, fare ile kontrol ederek yükün istediğiniz yönde gitmesini sağlayabilirsiniz.

Oyun için son tarih, 01 Ocak 2011 Pazar akşamı günü saat 24.00‘tür.

Katılımcılara şimdiden teşekkür ederim.

Kolay gelsin.